adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Yunan Adaları’nda Tatil

Yunan Adaları’nda Tatil

Kalbim Ege’de kalsın diyenler için, Ege ve Akdeniz tutkunları için, son yılların popüler tatil destinasyonu Yunan Adaları, yükselen döviz kurlarına rağmen halen Türk misafirlerin yoğun ilgisi altında.

Ülkemiz Ege kıyılarına benzer doğası, korunmuşluğu, geleneksel mimariden ödün vermemesi, temiz plajları ve misafirperver insanları ile Yunan Adaları her zaman bizlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Kimileri günübirlik Yunan Adaları turları ile, kimisi konaklamalı Yunan Adaları turları ile adaları ziyaret ediyor ve her zevkten insana hitap edebiliyor bu adalar. Özellikle; kültür, gastronomi ve deniz odaklı tatilciler için kesinlikle beklentileri karşılayan destinasyonlar.

Gelelim Türkiye’den bir feribot bileti ile direk ulaşılabilecek Yunan Adalarına.

Kuzey’den başlayarak sıralıyoruz sevgili ada severler:

Midilli (Lesvos) Adası'na; Ayvalık ve Küçükkuyu’dan direk Midilli ve Petra limanlarına düzenlenen feribot seferleri  ile, sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Sakız Adası'na (Chios); Çeşme’den direk Sakız Adasına düzenlenen feribot seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Samos Adası’na (Sisam); Seferihisar Sığacık ve Kuşadası Limanlarından düzenlenen feribot seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Kos Adası’na; Bodrum ve Turgutreis limanlarından düzenlenen feribot ve hızlı katamatan seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Kalymnos Adası’na; Bodrum ve Turgutreis limanlarından düzenlenen feribot ve hızlı katamaran seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Patmos Adası’na; Bodrum ve Kuşadası limanlarından düzenlenen feribot ve hızlı katamaran seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Leros Adası’na; Bodrum ve Turgutreis limanlarından düzenlenen feribot ve hızlı katamaran seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Rodos Adası’na; Bodrum ve Marmaris limanlarından düzenlenen feribot ve hızlı katamaran seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Symi Adası’na; Bodrum ve Marmaris limanlarından düzenlenen feribot ve hızlı katamaran seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Meis Adası’na; Antalya Kaş Limanından düzenlenen feribot seferleri ile sadece bir feribot bileti ile ulaşabilirsiniz.

Türkiye Ege ve Akdeniz kıyılarımıza sadece yarım saat ve bir saat feribot seferi mesafesinde olan bu adalar, kısa süreliğine yurtdışı tatili yapmak isteyen gezginler için, iki üç günlük kaçamaklar için çok ideal!

Yunan adaları tatili

Gündüzleri kristal berraklığına sahip sularda yüzmek, akşamları bir sahil tavernasında taze deniz mahsüllerinin tadına bakıp mehtaba karşı keyif yapmak, güzel fotoğraflar ve tatlı anılarla tatil yapmak isterseniz; Rotanız Yunan Adaları olmalı, bizden söylemesi. ;)

İyi tatiller!

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten