adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Türkiye Yunanistan Sınırları Açıldı mı? ( 1 Haziran 2021 )

Türkiye Yunanistan Sınırları Açıldı mı? ( 1 Haziran 2021 )

Sevgili adaseverler!

Evet bugün itibariyle haberlerde duyduklarınız bir çok soru işaretini de beraberinde getirdi ve hepimizi heyecanlı bir bekleyiş sardı! :)

En çok sorulan sorular ise;

Türkiye Yunanistan Sınırları Açılıyor mu / Açıldı mı?
Türkiye Yunan Adaları Feribot Seferleri Ne Zaman Başlıyor?
Yunanistan Turistik Vizesi Nasıl Alınır?
Yunanistan Kapı Vizesi Başladı mı?
Gibi gibi sorular biliyoruz ki hep aklınızda!
Adaloji Ekibi olarak Türkiye ve Yunanistan Turistik Seyahatler ile ilgili en güncel haber ve bilgileri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Peki son durum nedir?

Pandemi sebebiyle yaklaşık 15 Aydır turistik seyahatlere kapalı olan Türkiye Yunanistan Sınırları; 31 Mayıs 2021 Türkiye ve Yunanistan makamlarınca gerçekleşen görüşmelere istinaden sözlü anlaşmaya varılarak, yakın bir süre içerisinde tekrar turistik seyahatler için açılacağı duyuruldu!


Hepimizi heyecanlandıran bu gelişme, tekrardan Türkiye ve Yunan Adaları arasındaki feribot seferlerini mümkün kılacak ve siz adaseverler yine yeniden Ege Kıyılarımızın hemen karşısında konumlanan komşu destinasyonlara; ( Kos Adası, Rodos Adası, Sakız Adası, Midilli Adası, Samos Adası, Kalimnos Adası, Leros Adası, Patmos Adası, Simi Adası, Santorini Adası ) ulaşabileceksiniz!

Mesela, Bodrum'dan hızlı katamarana binip sadece 20 dakikada Kos Adasına ulaşabilirsiniz!

Kos Adasında adaloji Ekibi ile buluşup, harika bir ada turu yapıp Yunan Adalarında Tatil hasretinizi dindirebilirsiniz! :) 

Önümüzdeki günlerde, Yunan Adalarına gerçekleşecek turistik seyahatlere ilişkin detaylar daha da netleşecek ve buradan yeni bir blog yazısı ile duyuruyor olacağız.

Türkiye Yunan Adaları Feribot Biletleri ve Seferleri ile ilgili güncellemeler çok yakında resmî detayları ile adaloji.com websitesi, Facebook ve Instagram sayfaları aracılığı ile duyurulacaktır.

Bizleri takipte kalın! :) 

Kos Adası'ndan sevgiler.

 

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten