adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Symi Feribot Seferleri

Symi Feribot Seferleri

Symi Adası Türkiye'de Sombeki Adası olarak isimlendirilmektedir. Osmanlı döneminde burada küçük teknelerin yapılması ve bu nedenle de Sombeke Adası olarak anılması sağlanmıştı. Yunan Onikiparmak adalarından biri olan Symi Adası özellikle 1700'lü yıllarda çok daha zengin bir görüntüye sahipmiş. Tekne yapımının burada gerçekleştirilmesi adanın ekonomisi için oldukça önemli bir gelir kaynağı olarak oldukça etkiliydi. Avcılık sayesinde de birçok ziyaretçinin tercih ettiği yerlerden bir tanesi olan bu ada günümüzde Symi feribot seferleri ile ziyaret edebileceğiniz adalardan bir tanesidir. Bu adaya giderek sizler de hem tarihi hem coğrafi güzelliklerine daha yakından şahitlik edebilirsiniz. Symi feribot seferleri günün erken saatlerinde ve akşam saatlerinde gidiş-dönüş olarak gerçekleştirilirken ucuz feribot bileti alabilmek için sizler gidiş ve dönüş rezervasyonunuzu aynı gün içerisinde yaptırabilir veya gidiş dönüş feribot bileti önceden rezerve ettirebilirsiniz. Ayrıca biletinizi alırken gidiş ve açık dönüş feribot bileti satın alarak da böylece daha indirimli bir şekilde bilet alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Symi Adası'nda gezilecek yerler arasında doğal güzellikler ön plana çıkıyor. Symi adası dik bir tepe üzerine kurulmuş bölgeden oluşmaktadır. Bu nedenle denize girmek isteyenlerin ve kum, plaj arayanların tercih etmediği bir yerdir. Genellikle yalnızca kayalıklardan oluşmuştur. Adada klasik evler yer almaktadır. Kiliselerin yer aldığı bu ada yöresel yemekleriyle de oldukça dikkat çekici. Symi adasına ulaşmak için feribotlardan yararlanabilirsiniz. Ortalama 90 dakika kadar süren yolculuk sonrasında Symi Adası feribot bileti ile çok daha keyifli bir yolculuk yapabilir ve uygun fiyata bilet satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon ve gidiş dönüş aynı gün için bilet aldığınızda çok da indirimli fiyatlar ile feribot seferi gerçekleştirebilir ve adayı çok daha yakından gezip görebilirsiniz. Tatilcilerin ve özel bir yer arayanların tercih ettiği bu ada eğlenceli mekanları ve tarihi doğal güzellikleri ile sizlere Symi feribot seferleri ile rahat bir ulaşım sağlıyor. Yeşil pasaporta sahip olanların bu adayı rahatlıkla gezebilmeleri mümkün oluyor. Aksi takdirde bu adaya girmek için vize gibi evraklara ihtiyaç duyuluyor.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten