adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Sakız Adası Feribot Seferleri

Sakız Adası Feribot Seferleri

Sakız Adası Yunan adalarından bir tanesidir. Bu ada hakkında bilinmesi gerekenler adayı vazgeçilmez kılıyor ve Türkiye'den en çok ziyaretçi alan yerlerden bir tanesi yapıyor. Türkiye'ye en yakın Adalar'dan bir tanesi olan Sakız Adası Çeşme’nin tam karşısında yer almaktadır ve yüzölçümü açısından 5. büyük adadır. Dünya üzerinde sakız ağaçlarının yetiştiği ve damla sakızı üretimi için ön plana çıkan bu ada ününü de sakız ağaçlarından almıştır. Ada'nın en önemli gelir kaynağı damla sakızı, zeytinyağı, turunçgiller, vişne, Uzo ve incirdir.

Turizm adanın gelişmesinde en önemli kaynaklardan bir tanesidir ve Ada'nın dört bir yanına birbirinden farklı kumlarla çevrede kumsallardan oluşmuştur. Sakız feribot bileti ayırtmak için online bilet satış noktalarından yararlanabilirsiniz. Bu bilet satış noktalarından ayıracağınız gidiş dönüş feribot bileti ile adayı daha keyifli bir şekilde ziyaret gezebilir ve daha ekonomik olarak biletinizi temin edebilirsiniz. Ucuz feribot bileti alabilmek için biletlerinizi önceden rezervasyon yaptırmalı gidiş dönüş bilet almalısınız. Bunun dışında günübirlik Sakız Adası'nı ziyaret etmek istiyorsanız gidiş dönüş biletinizi erkenden ayırtabilir böylece aynı gün dönüşleriniz de daha ekonomik şekilde feribot biletinizi alabilirsiniz.

Sakız Adası'nı ziyarete gittiniz ancak ne zaman geri döneceğinize karar veremediyseniz Sakız Adası gidiş ve açık dönüş feribot bileti ile sizlere hizmet veren feribot acentelerinden rahatlıkla ve daha ekonomik bir şekilde biletinizi onaylatabilirsiniz.

Sakız Adası gezilecek yerleri arasında başta plajlar yer alıyor. Gidilip görülmesi gereken yerler arasında sakız ağaçları, Sakız Adası Kalesi, arkeoloji müzeleri, Denizcilik Müzesi, Bizans Müzesi, manastırlar, mağaralar, bahçeler, Balık Adası ve Koyun Adası gibi küçük adalar,, gezilecek yerler arasında yer almaktadır. Yaz boyu Türkiye'de tatil bölgelerinde tatilinizi geçirmek yerine günübirlik veya birkaç günlüğüne daha farklı bir yerde tatil yapmak istiyorsanız Yunan Adaları tercih edeceğiniz adalar arasında yer alacaktır. Hem ekonomik hem de seyahat açısından kısa süren bu adalar gezilip görülmesi gereken tarihi ve doğal güzellikleriyle de ziyaretçilerini büyülüyor. Sakız Adası'na sizler de arkadaşlarınızla ve yakınlarınızda gittiğinizde çok özel konaklama yerlerinde keyifli bir şekilde konaklayabilir ve tatilinizin en güzel günlerini bu adada geçirebilirsiniz.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten