adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Midilli Feribot Seferleri

Midilli Feribot Seferleri

Tatil planlarımızı yaparken elbette ki birçok yer aklınıza gelmektedir. Bodrum, Kaş, Ayvalık gibi yerler yerine bu yaz minik tavernaları ve denizin önünden geçen daracık yollarıyla Midilli Adası sizler için iyi bir alternatif olabilir. Midilli Adası'na Ayvalık ve Küçükkuyu'dan Midilli feribot bileti alarak erişebilmeniz oldukça mümkün. Ucuz feribot bileti ile yolunuza devam edebilir ve yolculuğunuzu bu noktada kısa süren bir seyahat ile tamamlayabilirsiniz. Türkiye'de Ayvalık'tan Küçükkuyu’dan kalkan feribotlar sayesinde en çok ziyaret edilen adalardan bir tanesi olmaktadır. Türklerin ziyaret ettiği bu ada da butik oteller ve oteller yer alıyor. Üstelik Midilli adasında ilanlar, broşürler, menüler ve kartlar Türkçe oluşturulmuştur. Çünkü adayı ziyaret edeceklerin çoğunluğu Türklerden oluşuyor.

Gezilecek birçok yeri olan Midilli Adasına feribot bileti ayırtmak için online satış noktalarını tercih edebilirsiniz. Erken rezervasyon gerçekleştirerek bu adaya rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Gidiş dönüş feribot bileti fiyatlarını karşılaştırarak gideceğiniz gün ve döneceğiniz gün belli olduğu zaman rezervasyonunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz ve böylece daha uygun fiyata işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Midilli Adası’nda gezilecek yerler arasında Molivos yer alıyor. Tepeden denize inen muhteşem bir mimariye sahip olan ve taş evlerden oluşan yamaç kasabası olarak görülen molivos tepesine çıkarak bütün adayı ayaklarınızın altında görebilir ve adada nereleri görmek isteyeceğinize de karar verebilirsiniz. Midilli adasında tavernalar, Limonos Manastırı, Tarti Plajı ve daha birçok yer yer alıyor. Müzeler, kiliseler bu ada da gezip görebileceğiniz yerler arasında yer alıyor.

Tarihi ve doğal güzellikler ile bezenmiş bir adada sizler çok daha keyifli bir gece geçirmek istiyorsanız Türkiye'den ziyarete gidebileceğiniz bu ada sizlerin kısa sürede ulaşacağınız bir yerdir. Mezeleri, içecekleri, doğal güzellikleri, restoranları ve birçok özelliği ile ada herkesin zevkle gitmek isteyeceği bir yerdir ve bu Ada'ya gitmek vizesi olanlar için hiç de problem değildir. Kısa sürede ulaşımını sağlayabileceğiniz ada birçok otel ve restaurant ile ünlüdür. Online bilet noktalarından erken rezervasyon ile bilet rezervasyonunuzu yapabilirsiniz ve bu adada keyifli bir şekilde ulaşabilir yaz tatilinizi bu kez de Yunan adalarından birinde tamamlayabilirsiniz.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten