adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Kuşadası Samos Feribot Seferleri

Kuşadası Samos Feribot Seferleri

Son yıllarda oldukça popüler olan Yunan adaları içinde bulunan Samos adası Ege Denizi’nde yer almaktadır. Samos adası Sisam adası olarak da anılmaktadır. Ahikerya adasının da içinde olduğu birkaç adanın birleşmesi ile oluşmuştur. Ziyaretçilerin tatil amacı ile gittikleri adaya ulaşım Samos Feribotu ile sağlanmaktadır. Çok geniş turistik alanları ile plajları tatil için gidenlere çok cazip gelen bir Yunan adasıdır. Tertemiz oksijenini, yemyeşil doğasını ve masmavi denizini doyasıya yaşamak isteyenler için Samos adasına Kuşadasın’dan günlük feribot seferleri düzenlenmektedir. Tatilinizi doyasıya yaşayabileceğiniz Samos adasına feribot ile geçebilmek için sitemizdeki feribot bileti uygulamamızdan yararlanabilirsiniz.

Samos adası kısa süreli tatillerini yapmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları dışında Avrupalı ziyaretçileri de çok sık ağırlamaktadır. Matemetik  dahilerinden Pisagor’un da Samos Adasında yaşadığı bilinmektedir. Oldukça güzel, huzur veren ünlü plajlarında doyasıya yüzmek, güneşlenmek isteyenler için çok ideal bir tatil bölgesidir. Çok geniş tarihi mekanlara sahip olan Samos adasında Eupalinos Tüneli, Sisam Heraionu Arkeoloji Müzesi ile Folklor müzesi görülmesi gereken en önemli tarihi yerlerdir.

Samos adasına ziyaretlerin artış gösterdiği bahar ve yaz mevsimlerinde Samos feribot saatleri tekrar düzenlenmektedir. Seferlerin her gün yapılmasının yanında talebin yoğun olduğu zamanlarda gün içindeki Samos adası feribot seferleri de artış göstermektedir. Ancak kış aylarında  bu seferler belli günlerde yapılmaktadır. Bu seferler arsında herkese uygun olan Kuşadası Samos feribot saatlerini sitemizde yer alan uygulamadan öğrenebilirsiniz.

Samos feribot bileti alanlar belli koşullara sahip olması ya da gerekli koşulları oluşturmaları şartı ile Samos adasına giriş yapabilmektedir. Öncelikle sahip olunan pasaportun yeşil olması ve hala geçerliliği devam eden bir Schengen vizesi bulunması halinde yalnızca feribot bileti almak yeterli olacaktır. Ancak bu şartlara sahip olmayanların seyahatlerini planladıkları tarihten en az 2 gün önce feribot firmasına  gerekli evrakları teslim etmesi gerekmektedir. Doğru yerden doğru şekilde temin edilmesi gereken evraklar hakkında gerekli olan tüm bilgiler Samos feribot bileti alacağınız firma tarafından verilmektedir. Sitemizden yapacağınız bilet alım işlemini gidiş-dönüş şeklinde aldıktan sonra vize danışmanlık hizmetleri hakkında bilgi alabilmek için sitemizde mevcut olan iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten