adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Küçükkuyu (Çanakkale) Midilli Feribot Bileti

Küçükkuyu (Çanakkale) Midilli Feribot Bileti

Ege Denizi’nin kuzeydoğusunda bulunan Midilli Adası Yunan adaları içinde akla ilk gelenler arasında yer almaktadır. Küçükkuyu (Çanakkale) Midilli feribot seferleri özellikle İstanbul halkı için en iyi lokasyon olarak bilinir. Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde olan Küçükkuyu limanından Mayıs 2018 itibari ile başlayan Midilli feribot seferleri İstanbul ve çevresinde olan herkes için kolayca seyahat etme imkanı tanımaktadır.

Midilli adasına seyahatlerin eskiye oranla çok daha kolay hale gelmesi, Midilli feribotları ile adaya sorunsuzca ulaşmak kısa tatil yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Özellikle baharda başlayan ve yaz aylarında yoğunlaşan tatillerin Midilli adasında yapılması herkese unutulmaz anlar yaşatmaya olanak vermektedir. Midilli adasının sahip olduğu çok zengin tarihine tanık olmak,  doğal güzelliklere sahip Doğal Fosilleşmiş Orman Müzesi’ni gezmek, doğanın en muhteşem oluşumları olan taşlaşmış ağaçları yakından görmek sizlere ayrı bir haz verecektir.

Midilli feribotları ile ulaştığınız Midilli adasında bu ihtişamlı tarihin yanında güneş, kum ve deniz keyfi de sizleri beklemektedir. Masmavi olan denizinde güneşlenip yaz mevsiminin tadını sonuna kadar yaşayabilme imkanı doğal güzellikleri olan sahillerde hayatın tadına varmak ruhunuzu dinlendirecektir. Tüm bu güzelliklerin yanında akşamlarınızı eğlenceli geçirmenize yardımcı olan tavernaları ve Yunan yemekleri de sizlere Yunan Kültürü’nü yaşam fırsatı sunacaktır.

Midilli feribot biletleri için sitemizin uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Yunanistan’ın T.C. vatandaşları için uygulamış olduğu kapıda vize uygulaması ülkeye girişi kolaylaştırmaktadır. Sitemiz üzerinden gitmek istediğiniz yer seçildikten sonra kalmak istediğiniz gün sayısı ile birlikte Midilli feribot alma işlemi kolayca gerçekleştirilmektedir. Kapıda vize uygulamasının dışında Yeşil pasaportu ve Schengen vize sahibi olan kişilerin yapacağı tek işlem Midilli feribot bileti almak olurken bunun dışında kalanların da ufak tefek evrak işlemleri bulunmaktadır. Bu evrakların hazırlık süreci de oldukça kolay olmaktadır.

Küçükkuyu (Çanakkale) Midilli feribot seferleri yaz aylarında arttırılmaktadır. 28 Mayıs 2018 tarihi ile başlayan seferlerin ihtiyaca bağlı olarak artırılması tatil yapmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Midilli feribot biletleri hakkında bilgi almak isteyenler sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlerle irtibata geçebilirler.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten