adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Kalymnos Adası Feribot Bileti

Kalymnos Adası Feribot Bileti

Kalymnos adası Çeşme, Bodrum, Ayvalık, Bozcaada ve Kaş gibi ülkemizde turistik yerlerden farklı bir alternatif arayanların tercihi oluyor. Harika plajlara sahip olan bu ada sıkıldığınızda ve rahatlamak istediğinizde lezzetli yemekleri ve içecekleri ile sizlere iyi bir alternatif sağlıyor. Böylece sizler bu adada Türklerin pek de yerleşik bulunmadığı bu adayı rahatlıkla gezebilir ve Yunan adalarından Kalymnos'da eğlenceli günler geçirebilirsiniz. Feribot seferleri ile kısa süre içerisinde ulaşım sağlayacağınız bu ada yakın ve popüler bir ada olması nedeniyle kısa süre içerisinde gideceğiniz hatta gidiş dönüş işlemini rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir yerdir.

Kalymnos feribot seferi için sizler de daha ekonomik bir seyahat gerçekleştirmeyi arzu ediyorsanız ucuz feribot bileti araştırması yaparak rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Gidiş dönüş feribot bileti talep ettiğinizde fiyatlar daha düşük olmakta ve böylece daha fazla ve daha ideal hale gelecektir. Gidiş ve açık dönüş feribot bileti ayırarak da daha önceden feribot bileti temin ederek daha kaliteli ve daha ideal bir tatili daha az ücret ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Kalymnos Adası'nda plajlar, köyler, tavernalar yer alırken kalmak için pansiyon ve oteller de yer alıyor. Kalymnos Adaları'nın tam arasında üçgen şeklinde küçük bir ada olan bu ada küçük bir ada olmasına rağmen yüksek bir nüfusa sahip Osmanlı hâkimiyetine uzun yıllarca kalan adadır. Osmanlı izlerini de taşıyan ada 1947 yılına kadar İtalyanlar'ın yönettiği bir yer olmuştur. Osmanlı döneminde diğer adaların tersine Türk nüfusu pek de yerleşmemiş.

Kalymnos Adası feribot seferleri ile ziyaret edebileceğiniz bir adadır. Türkiye'den ziyaretçilerin genellikle Bodrum'a gelerek buradan Ada'ya geçtikleri bir yerdir. Kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bu adada keyifli günler ve farklı bir tatil yaşayabilirsiniz. Kalymnos Adası eski duvarlardan oluşmuştur. Ancak yaz sezonunda adaya turistlerin geleceğini düşünerek bakım yapılmaktadır. Plajlarıyla dikkat çeken bu ada Türkiye'den ucuz feribot bileti ayırarak günübirlik de gidebileceğiniz bir adadır ve keyifli vakit geçirmeniz kaçınılmazdır. Uygun bilet fiyatları ile biletinizi ayırtarak sizler de bu adada günübirlik veya birkaç gün tatil yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten