adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Bodrum Kos Feribot Bileti

Bodrum Kos Feribot Bileti

Kos feribot bileti Yunanistan’ın en görülesi en turistik yerlerinden Kos’a gitmek için seçilen en ideal ulaşım yoludur. Seyahatlerini, tatillerini Kos’ta yapmak isteyenlerin Bodrum üzerinden iki farklı şekilde ulaşım sağlamaları mümkündür. Birinci seçenek olarak Bodrum Kos feribot bileti alarak ortalama 45 dakika süren bir ulaşım imkânı bulunmaktadır. İkinci alternatif ise Turgutreis Kos feribot bileti alarak ortalama 30 dakika kadar süren bir ulaşım ile Kos’a rahatça ulaşmak mümkündür.

Kos feribot biletlerini gidiş dönüş almak ulaşımınızda sıkıntı yaşamamak için oldukça önemlidir. Gidecek kişi sayısına bağlı olarak alınacak gidiş dönüş Kos feribot bilet fiyatları kalınacak gün sayısına ya da günübirlik gidiş dönüş durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kos feribot bilet fiyatları ve seferleri hakkında bilgi alabilmek için de sitemizde yer alan uygulamadan yaralanılması en doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Sitemizde yer alan uygulama ile planlanan seyahat tarihlerini seçerek gidiş dönüş Bodrum Kos veya Turgutreis Kos feribot bilet fiyatlarını ve saatlerini kontrol ederek size en uygun olan saate biletlerinizi iki adımda kolayca alabilirsiniz.

Kos adası feribot seyahatlerinde sahip olunan vize türü Schengen ile kapıda uygulanmakta olan vize işlemlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Schengen vizesi olamayanlar için de Yunan adalarına Türkiye’den gelecek turist sayısını arttırabilmek için her sene 1 Haziran ile 30 Ekim aralığında yürürlüğe girmekte olan kapıda vize uygulaması ziyaretçilerin kolay giriş yapmasını sağlamaktadır. Bunun için yapılması gereken tek şey yolculuğun yapılacağı tarihten yaklaşık olarak 3 ile 4 gün önce gerekli belgeler ile Kos adası feribot biletleri alınacak olan firmayla iletişime geçilmesidir.

Bodrum Kos feribot bileti alırken teslim edilmesi gereken belgeler şunlardır:

  • Sahip olunan pasaportun fotoğraflı olan sayfasının fotokopisi
  • Var ise önceden alınan vizelerin olduğu sayfaların fotokopisi
  • Nüfuz cüzdanının arkalı önlü fotokopisi
  • Biometrik özellikte iki adet fotoğraf
  • Bodrum Kos feribot bileti gidiş dönüş olarak firma tarafından sağlanmaktadır.
  • Yunan adası feribot bileti için gerekli olan Yunan vizesi başvuru formu

Kos feribot bileti satışının gerçekleştirildiği firmamız tarafından da en doğru yönlendirmelerin yapılması ile sorunsuz bir seyahat geçirebilme şansı siz müşterilerimize sunulmaktadır. Bu önemli, kaliteli ve kusursuz hizmet için sitemizin iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten