adaloji.com Yunan adaları feribot bileti

Ayvalık Midilli Feribot Seferleri

Ayvalık Midilli Feribot Seferleri

Yunancada Lesvos olarak ifade edilen Midilli adası oldukça dağlık bir adadır. Ege Denizi’nde Yunanistan’a ait olan Midilli Adası Ayvalık ve Burhaniye ilçelerine çok daha yakındır. Bu yakınlıktan dolayı Ayvalık Midilli feribot seferleri ile ada sıkça ziyaretçi ağırlamaktadır. Bu ziyaretçilerin çoğu da Ayvalık ve Burhaniye çevresinden olmaktadır.

Midilli adası doğal güzellikleri eşsiz olan, oldukça yüksek oranda yeşilliklere sahip bir turizm bölgesidir. Geniş olanaklara sahip Midilli adasında doğal ve tarihi alanları ile ziyaretçilerine çok keyifli anlar yaşatmaktadır. Ayvalık Midilli feribot bileti ile yapılacak seyahatler ve oldukça sık konulan seferler ile her mevsimde ziyaret kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Midilli feribotu ile ulaşım sağlanacak tarihi zenginliklere sahip adada Doğal Arkeoloji Müzesi, adanın merkezinde bulunan Therapon Klisesi, Agiasos Köyü, Molivos Kalesi ve mutlaka görülmesi gereken doğa harikası Taşlaşmış ormanı gezerken tarihi derinliklerinize kadar yaşamak keyfinize keyif katacaktır. Gündüzleri farklı geceleri farklı anlar yaşamanızı sağlayacak Midilli adası tarihi gezintilerin yanında sahilde, güneşi ve denizi doyasıya yaşam a fırsatı sunmaktadır. Geceleri ise Yunan kültürünü yansıtan farklı yemekler eşliğinde Yunan müzikler, eğlence mekanları olan tavernalarda mutluluğunuzu kat kat arttıracaktır. Hem gezmeyi hem eğlenmeyi hem de zengin tarihe tanıklık etmeyi seve herkese çok farklı deneyimler kazandıracaktır.

Yunanistan ile Türkiye Cumhuriyeti arasındaki ilişkilerin günden güne iyileşmesi Türkiye’den giden turist sayısını da arttırmaktadır. Bu artışın asıl sebeplerinden biri ise kapıda vize uygulamasıdır. Ayvalık Midilli feribot bileti ile birlikte sahip olunan bir yeşil pasaport veya Schengen vizesi gümrükten çok kolay geçmenize yardımcı olacaktır. Ancak bunlara sahip olmayanların seyahat edilmek istenen tarihten ortalama 36 saat önce gerekli olan tüm evraklarla bilet alınan firmaya başvurmaları gerekmektedir.

Pasaportlarında geçerli olan bir Schengen vizesi olmayanlar için, gerekli olan evrakların hazırlanması için Ayvalık Midilli feribot bileti alınacak firma ile iletişime geçmek gerekmektedir. Zamanında yapılan tüm başvurular sonrasında Midilli feribotu ile adaya ulaştığınızda kapıda vizeniz hazır olacağından zaman kaybetmeden adaya girişiniz yapılacaktır. Sitemizin uygulamasından gidiş-dönüş tarihi ile birlikte kişi ve varsa çocukların sayısı seçilerek Midilli feribot seferlerine göz atabilir ve seyahatiniz için biletlerinizi güvenle temin edebilirsiniz. Cevabını bulamadığınız tüm sorular için sitemizde yer alan iletişim numaralarını ve online yazışma alanını kullanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için her an hazır beklemekteyiz.

HIZLI REZERVASYON

Rodos Feribot Bileti, Kos Feribot Bileti, Samos Feribot Bileti, Midilli Feribot Bileti, Sakız Feribot Bileti Rezervasyon Platformu

Tursab Hizmet Belge Numarası
Our Twitter
@travel Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit
5 minutes ago
@leo Nam liber tempor cum soluta nobis option congue nihil imperdiet doming id quod mazim.
2 days ago
E-bülten